29.8.2021, TJ Sokol Nová Ves – ST Sokol Chlumín / Tuhaň 7:0 (3:0)

Poslední prázdninovou neděli hostili na svém hřišti fotbalisté TJ Sokol Nová Ves spojené mužstvo ST Sokol Chlumín / Tuhaň. Utkání se konalo za příjemné atmosféry a dobré divácké kulisy, neboť se ve stejný den konalo ve fotbalovém areálu rozloučení s prázdninami. Už dlouho tolik diváků na fotbale v Nové Vsi nebylo. A zrovna bylo na co koukat.
Našim klukům se od začátku herně dařilo, svého soupeře bez problému přehrávali, jen se trochu potýkali s přesností zakončení. Ale nakonec se s brankami roztrhl pytel a diváci se mohli těšit ze sedmi tref v hostující brance.

Kanonádu načal ve 13. minutě chytrou střelou zkušený Jirka Vokoun a dvě rychle po sobě jdoucí branky (ve 29. a 33. minutě) zaznamenal Petr Dudek, který hlavně v prvním poločase motal soupeřovým obráncům notně hlavy. Poločas byl tedy 3:0.

Druhý poločas byl na branky ještě bohatší. Dvě trefy si do tabulky střelců zapsal náš kanonýr Pavel Mráz (v 55. a 59. minutě), šestou branku přidal v 72. minutě Petr Barnat a konečnou podobu výsledku dal v 81. minutě z pokutového kopu domácí brankář Filip Staněk.

3 kola – 3 výhry – skóre 17:2. Už dlouho nepamatujeme tak úspěšný vstup do sezóny.

V dalším kole nás čeká velmi těžký soupeř, kterému se také střelecky daří, a to sousední TJ Sokol Sazená. Utkání se hraje 4. 9. 2021 od 10:15 hod. v Sazené.

Branky: 2x Petr Dudek, 2x Pavel Mráz, 1x Jiří Vokoun, 1x Petr Barnat, 1x Filip Staněk (penalta)