21.8.2021; TJ Sokol Dřínov – TJ Sokol Nová Ves 1:4 (1:2)

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Dřínova. Moc jsme nevěděli, co od zápasu čekat, ale měli jsme k dispozici našeho nejlepšího střelce Pavla Mráze, tak jsme nastupovali proti nepříjemnému soupeři s odhodláním.

Vstup do utkání se nám zase moc nepovedl, v 15. minutě jsme prohrávali 1:0, ale nezmatkovali jsme a hráli svoje. Ve 25. minutě odcentroval z levé strany Pavel Mráz, na penaltě se z voleje opřel do míče Petr Barnat a bylo vyrovnáno. Ve 35. minutě si oba aktéři role vyměnili a Pavel Mráz strhnul vedení na naši stranu – 1:2.

Ve druhém poločasu se domácí snažili vyrovnat, což umožňovalo našim podnikat rychlé brejky do otevřené obrany domácích. Dva takové využil Pavel Mráz, krásnými brankami v 60. a 75. minutě zkompletoval hattrick a díky tomu jsme z Dřínova přivezli 3 body za výsledek 1:4.

V dalším zápase budeme v neděli 29. 8. 2021 hostit na domácím hřišti tým ST Sokol Chlumín / Tuháň.

Branky: Pavel Mráz 3x, Petr Barnat