2.10.2021, SK Úžice – TJ SOkol Nová Ves 1:4 (0:3)

Všichni naši hráči měli v hlavách poslední utkání s tímto soupeřem z minulé sezóny, které bylo před covidovou pauzou a prohráli jsme ho 3:2. Tentokrát jsme se chtěli víc soustředit a vypořádat se se specifickým stylem hry soupeře. Chápeme, že nic moc jiného než dlouhé nakopávané míče za obranu na tom hřišti hrát nejde, ale my si to prostě potřebujeme dát po zemi. Což je v Úžicích skoro nemožné. Začátek zápasu se nám naštěstí povedl a v 15. minutě skóroval kapitán Jirka Vokoun, ve 27. minutě si domácí vstřelili vlastní branku a těsně před přestávkou zvýšil Ondra Vosmík na 0:3 a věřili jsme, že je rozhodnuto.
Druhý poločas jsme kontrolovali hru, měli jsme pár šancí, ale branku se podařilo vstřelit až opět Jirkovi Vokounovi, který v 75. Minutě upravil stav na 4:0. Domácím se v 85. minutě podařilo vstřelit alespoň čestný gól, ale na víc se už nezmohli a my jsme si odvezli plný tříbodový zisk.
Branky: 2x Jiří Vokoun, 1x Ondřej Vosmík, 1x vlastní.