11.9.2021, TJ Sokol Nová Ves – TJ Vltavan Chvatěruby 4:5 (3:5)

I v dalším zápase se očekával kvalitní fotbal, protože my jsme kromě zápasu v Sazené neprohráli a s plným bodovým stavem vstupovat do zápasu i náš soupeř z Chvatěrub.

A od začátku to byla jízda. Věkové průměry obou mužstev byly nesrovnatelné a naši nevěděli kam dříve skočit. Kupili jsme chybu za chybou a zanedlouho to vypadalo na debakl. Naštěstí jsme do poločasu se alespoň trochu snížili a do kabin se odcházelo za nepříznivého stavu 3:5. Pět branek v naší síti nebyla moc pěkná vizitka. Naše branky v 1. poločasu vstřelili Martin Sedlář (ve 21. minutě), Petr Dudek (v 39. minutě) a Pavel Mráz z pokutového kopu po faulu přímo na něj v minutě 41. A to se ještě několikrát vyznamenal náš brankář Filip Staněk a zachránil nás od ještě většího přídělu.

O poločasové přestávce byl v kabině trochu humbuk a do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním nepříznivý stav zvrátit. Byli jsme opravdu lepší, hostům docházeli síly, ale my jsme vytěžili z převahy jen jednu branku v 88. minutě z trestného kopu zahrávaného Petrem Jansou. Bohužel jsme přišli o domácí neporazitelnost a prohráli jsme 4:5.

Branky: Martin Sedlář, Petr Dudek, Pavel Mráz (pen.), Petr Jansa