Rozhovor s Jardou HruškouZ novoveského fotbalu

Nová posila Jarda Hruška podala první oficiální rozhovor po svém příchodu z PTZ Nelahozeves. Kdo ho štval v PTZ, koho nemá v Nové Vsi rád a za kolik přišel se sice v rozhovoru nedozvíte, ale i tak si toto interview dopuručuji přečíst.

Stručně popiš svoji fotbalovou kariéru.
Moje fotbalová kariera začala, když mi bylo 6 let, první krůčky jsem dělal na hřišti PTZ Nelahozeves. Když mi bylo 12 let, tak jsem šel na hostování do FK Kaučuk Kralupy, kde jsem prošel všemi kategoriemi mládežnických mužstev až do A týmu. Dále jsem pokračoval v mých 18 letech do Dynama Nelahozeves, ale po ne moc uspěšném ročním působení jsem se vrátil zpátky do FK Kaučuk. V roce 2007 jsem se vrátil do svého mateřskeho klubu PTZ Nelahozeves, kde jsem působil dvě sezony a pak mě zlanařil Ňůwendajk :-)
Kdo tě přivedl k fotbalu?
Tak k fotbalu mě samozřejmě přivedl můj otec, který taky dlouha léta hrával a já ho poctivě chodil sledovat a snažil se něco pochytit, tak snad jsem tam nechodil nadarmo :-)
Kdo byl tvůj dětstký fotbalový idol?
Můj fotbalový idol byl Pavel Kuka.
Na jakém postu hráješ nejraději?
Můj nejoblíbenější post je střed zálohy, tak se budu snažit aby jsem si ho zasloužil i v Ňuwe...
Jaké máš oblíbené číslo, které nosíš na zádech?
Mezi mé oblíbené čísla patří 7 a 13, sedmička už má majitele u jiného Jardy (Emmera - pozn. redakce), tak snad ta 13 by mi mohla říkat pane, když už se teďka může nosit i v základu :-)
Jaký je tvůj největší fotbalový úspěch?
Zatím mezi můj největší fotbalový uspěch bylo, že jsem ve svých 16 letech mohl nastoupit za A tým FK Kaučuk, který v tu dobu hrával ještě krajský přebor. Jinak doufám, že na mě nějaký ten úspěch ještě čeká. Tak třeba v Ňuwe se to povede, kdo ví..... :-)
Proč si přestoupil do Nové Vsi?
Samozřejmě protože má nejvíce nakročeno k zisku titulu a okresem určitě končit nechci!!!
Co se ti u nás líbí (kromě internetových stránek, to je samozřejmost, to říkat nemusíš)?
Tak zatím jsem v Ňuve krátce, ale určitě mě sem nejvíce táhla parta, která panuje jak na hřišti tak i mimo něj. Dále je to i ochota lidé, co mají fotbal v Ňuwe na starost a mají zájem, aby se hrálo na nějaké úrovni a podle toho se dokáží chovat.
Má současné novoveské mužstvo na to, aby uspělo v Okresním přeboru?
Jak jsem se už zmínil v tomto rozhovoru, tak určitě má na to aby uspělo. A věřím, že když se budeme scházet a každý na sebe převezme ňakou tu zodpovědnost, začínaje od nejstarších tak i po toho nejmladšího v týmu, tak budeme mít na to poprat se o přední příčky a bojovat i o postup, protože okresní přebor je hodně vyrovnaný a každá výhra může znamenat být o příčku výše. Ale to zaleží jen na nás, jak se k tomu jako mužstvo postavíme. Se zázemím, jaké je v Ňuwe, je škoda hrát Okresní přebor.
Jsi velmi špičkový hráč, proto by mě nepřekvapilo, kdyby o tebe neusilovat žádný další tým. Tak komu jsme tě vyfoukli?
Tak ňaký zájem se o mě projevil a ja byl za něj samozřejmě rád, většinou se jednalo o kluby, které hrají krajské soutěže. Ale přece jsem vám dal slib, že když postoupíte tak vám půjdu pomoct, tak se budu snažit ze všech sil, aby jsem i ten další slib splnil...
Na závěr tip na umístění Nové Vsi v OP?
Jak jsem říkal, zaleží jak k tomu jednotliví hrači přistoupí. Jinak určitě tento tým má na to nést vizitku kvalitního týmu v okresním přeboru, který se bude potulovat v přední části tabulky.