Z novoveského fotbalu

Dnes 18.2.07 jsme sehráli další ze zápasů poháru města Roudnice. Po výsledcích s 3:3 s Brňany,
prohře 0:1 s Žernoseky a další prohře 2:3 s béčkem Roudnice jsme vinou velké marodky prohráli 0:5 s týmem
SK Hrobce, hrálo se od 10:15 na umělé trávě v Roudnicích.

TJ Sokol Nová Ves - SK Hrobce 0:5 (0:3)
Sestava: Šimek - Honza*, Uher, Péťa*, Kolouch - Vancl J., Horák Mar., Kratochvíl, Jarda* - David*, Hemr
Na lavičce: Došek, Brejša
Hráči s tímto znakem * byli dnes jen na zkušenou, proto nechci uvádět jejich příjmení.

Průběh zápasu:
11 minuta: První šance zápasu, Sokol jde po rohu Hrodce do brejku, avšak střela Horáka jde do tyče, a dorážku Jardy vyráží gólman.
12 minuta: Podobná šance Sokolu jako první, ale zakončujícímu Davidovi střela sklouzne po šatli vedle brány.
15 minuta: Hrobce mají první šanci, z levé strany jde prudký centr do šestnáctky, Šimek zůstáva na brankovišti a útočník hostí poholdně stříli gól. 0:1
27 minuta: Vancl Brejša.
32 minuta: Zprvu vypadající lehká střela do náruče Šimka zpoza šestnáctky, vypadává a končí v bráně. 0:2
39 minuta: Křížná střela hostí z pravé strany končí v bráně. 0:3
41 minuta: Po autu SK se hráč hostí rychle z otočky pálí, naštěstí Šimek vyráží na břevno. Z následného rohu Hrobce pálí vedle právé tyče.
45 minuta: V šestnátce SK Hrobce obránce zezadu atakuje Davida, ten padá, ale rozhodčí nic. Asi měla následovat penalta.
55 minuta: Útočník SK stříli ze 16 metrů k tyči a náš golman nestačí vyrazit. 0:4
58 minuta: Brejša Vancl.
64 minuta: Po sérií šancí SK Hrobce přichází další šance tohoto týmu. Po dlouhé přihrávce vzduchem za naši obranu(asi ofsajd) postupuje útočník SK sám na bránu a lobem překonává našeho brankaře. 0:5
67 minuta: Hemr střílí zpoza šestnáctky do tyče a z následného protiútoku hosté nastřelují břevno.
70 minuta: Pěkná ojedinělá spolupráce našeho celku končí střelou vysoko nad bránu.
75 minuta: Honza Došek.
82 minuta: Kolouch vysílá pěknou ránu z dvaceti metrů, bohužel jen do boční sítě.
84 minuta: David Brejša.
86 minuta: Výborný zákrok Šimka. Tygřím skokem vytěsňuje tvrdou ránu po zemi na roh.
87 minuta: David Hemr střílí z dvaceti metrů těsně nad.
90 minuta: Poslední šance zápasu. Přímý kop z 25 metrů vyráží náš brankař pryč z brány a spravuje si chuť aspoň ke konci utkání výbornými zákroky.