FK Neratovice - Byškovice B - Sokol Nová Ves 3:1 (1:0)Z novoveského fotbalu

22.kolo - v Byškovicích dne 20.05.12 od 17:00

Report ze zápasu

Na půdě B-týmu Neratovic/Byškovic jsme výsledkem nepřekvapili. Podle překdpokladů jsme si odvezli prohru.

V prvním poločase byl soupeř mnohem aktivnější, dobře kombinoval, ovšem nedokázal zachovat klid v koncovce, a tak o poločase vedl pouze 1:0 brankou z úvodu utkání. My jsme se dostali do zakončení spíše sporadicky.

Na začátku druhé půle jsme ale vyrovnali, Ondra Došek napřáhl z dálky a jeho přízemní střela na drnu přeskočila padajícího brankaře - 1:1. Nadějný výsledek jsme bohužel dlouho neudrželi, domácí si za chvíli po standartní situaci vzali vedení zpátky - 2:1 a poté ještě pojistili výhru gólem z penalty - 3:1.

Sestava
Kocourek© - Emmer - Schoř, Šnýdr, Hudeček - Brejša ml., Drbal, Dudek, J. Vancl - Šimek, O. Došek

Na lavičce

Branka
O. Došek

ŽK
Brejša ml.

Podívej se, jak dnešní utkání promluvilo do statistiky hráčů -->zde.