FK Kralupy 1901 - Sokol Nová Ves 4:1 (2:0)Z novoveského fotbalu

3.kolo - ve Kralupech dne 11.09.11 od 17:00

Report ze zápasu

Ani na třetí pokus jsme v mistrovských zápasech nebodovali. A co víc, na hřišti FK Kralup jsme k tomu měli hodně daleko, a tak vysoká prohra vzhledem k vývoji střetnutí není žádným překvapením.

Ačkoliv jsme si před utkáním vtloukali do hlavy povedený start, už v 5. minutě domácí útočník využil své rychlosti a dostal Kralupy do rychlého vedení - 1:0. Po několika minutách jsme se začali probouzet i my, nejprve Ondra Došek pálil nad a poté se Jarda Emmer řítil sám na soupeřova brankaře. Ten ho ale vychytal a zamezil vyrovnání, což se později ukázalo jako důležitý fakt. FK Kralupy totiž o chvíli později z protiútoku přidali druhou trefu - 2:0. Do přestávky si protivník připravil další šance, skóre se již ovšem neměnilo. V samém závěru první půle jsme navíc ztratili kapitána Michala Horáka, jenž musel po kung fu zákroku protihráče s krví v obličeji střídat.

Druhý poločas byl v režii domácích a řešila se pouze otázka "kolik", nakonec se počet inkasovaných tref zastavil na čísle čtyři. Za nás jen za stavu 0:4 korigoval Richard Brejša ml., když ho nejprve brankař z pokutového kopu vychytal, na následnou dorážku už však nemohl reagovat 1:4.

Sestava
Heimrath - Zrubecký - J. Vancl, M. Vancl ml., Kolouch - Schoř, Brejša ml., Mich. Horák© (46. D. Došek), Hudeček - O. Došek, Emmer

Na lavičce
Kocourek

Branka
Brejša ml.

ŽK
Brejša ml., Kolouch, M. Vancl ml.

Podívej se, jak dnešní utkání promluvilo do statistiky hráčů -->zde.