Sokol Dolní Beřkovice - Sokol Nová Ves 0:1 (0:1)Z novoveského fotbalu

18.kolo - v Dolních Beřkovicích dne 24.04.10 od 17:00

Report ze zápasu

Za tři body za těsnou výhru 1:0 z Dolních Beřkovic můžeme děkovat našemu brankaři Danovi Hnízdilovi a neschopnosti domácích vstřelit gól hned z několika stoprocentních šancí.

Vstup do utkání měli D. Beřkovice velmi dobrý, ani ne po pěti minutách se poprvé musel vyznamenat Dan Hnízdil, když vytáhl dalekonosnou střelu na břevno. Kdyby po prvních 20 minutách soupeř vedl 3:0, nemohl bychom říct ani slovo, jenže na kdyby se nehraje... Domácí totiž jak na běžícím pásmu zahazovali tutové šance. Poté jsme se už konečně probrali a začali jsme být aktivnější a dokonce jsme hned dali i branku. Lukáš Vlček zužitkoval dobrý centr a zblízka doklepl míč do brány - 0:1, čímž se střelecky dotáhl na absentujícího Michala Horáka. Oba hráči mají na kontě osm branek. Druhou trefu mohli přidat Ondra Došek či Jarda Hruška, jejich střely ale postrádaly trochu více přesnosti. Ke konci poločasu měli více ze hry opět D. Beřkovice, branku ale nedaly.

Celý druhý poločas měly navrch Dolní Beřkovice, důvodem ale nebyl nějaký jejich oslnivý výkon, spíše náš nepřesný fotbal. Na druhou stranu ovšem třeba jedním dechem dodat, že domácí hráli taky pěknou holomajznu, divák si tak tento zápas příliš neužíval. Fotbal se ale hraje na góly a ty D. Beřkovice nedaly, i když šancí měly až moc. Jenže jednou to byla tyčka, podruhé výborný Dan Hnízdil, pak selhání ve stoprocetní šanci anebo neproměněný samostatný průnik na brankaře. Naše vedení mohl v závěru zdvojnásobit střídající Pepa Hudeček, avšak stejně jako před týdnem v dobré pozici netrefil bránu.

Touto výhrou jsme si udrželi čtvrtou pozici se solidním 31 body z osmnácti zápasů. Příští týden se v prestižním utkání utkáme s nedalekou PTZ Nelahozoves.

Sestava
Hnízdil - Hemr© - Emmer, M. Vancl ml., Schoř - Vaněk, Vokoun, Došek (65. Hudeček), Hruška - Vlček, J. Vancl

Na lavičce

Branka
Vlček

ŽK
Vokoun, M. Vancl ml., Vlček, J. Vancl, Hruška

Podívej se, jak dnešní utkání promluvilo do statistiky hráčů -->zde.