AFK Veltrusy - Sokol Nová Ves 2:0 (2:0)Z novoveského fotbalu

5.kolo - ve Veltrusích dne 24.09.11 od 16:30

Report ze zápasu

Pokud někdo přišel na naše utkání ve Veltrusích až deset minut po úvodním hvizdu, zmeškal v podstatě celý zápas. Domácí o své dvoubrankové výhře rozhodli právě už během prvních deseti minut.

Veltrusy se nejprve prosadily po rohovém kopu - 1:0 a následně po chybě v naší defenzivě 2:0. Poté po celý první poločas soupeř diktoval tempo hry a zahazoval své šance, my jsme sem tam zahrozili po brejku.

Na začátek druhé půle jsme domácí zaskočili, díky zlepšenému pohybu jsme rázem atakovali jejich bránu. Jenže to nám vydrželo jen pár minut, následně Veltrusy opět převzaly taktovku v duelu a opakoval se scénář z první pětačtyřicetiminutovky.

Sestava
Heimrath - M. Vancl ml.© - Vereš, Emmer, Hudeček - J. Vancl, M. Šimek, Schoř, D. Došek (46. Kocourek) - O. Došek, Brejša ml.

Na lavičce

Branky

ŽK
M. Vancl ml.

Podívej se, jak dnešní utkání promluvilo do statistiky hráčů -->zde.