Sokol Nová Ves - Sokol Dolní Beřkovice 1:3 (1:1)Z novoveského fotbalu

2.kolo - v Nové Vsi dne 03.09.11 od 17:00

Report ze zápasu

Domácí střetnutí proti Dolním Beřkovicím jsme měli a mohli vyhrát. Konečná prohra tak znamená velké zklamání.

Přitom začátek utkání se nám vydařil, Zdeněk Kratochvíl křiznou střelou trefil přesně roh branky - 1:0. Vstřelená branka nás ale jakoby svázala, neplnili jsme základní fotbalové věci, a tak se Dolní Beřkovice snadno dostávali do šancí. Soupeř nakonec ještě v první půli vyrovnal po střele z trestné kopu - 1:1.

Druhá půle příliš zlepšení nepřinesla, i tak jsme ale šahali po vítězství. Nejprve ale hostující útočník z malého vápna přestřelil. Na druhé straně jsme však ve stoprocentních příležitostech pohořeli i my, což se ukázalo jako rozhodující. Následně přísně nařízenou penaltu Pavel Heimrath chytil, za chvíli ovšem D. Beřkovice potrestali okénko v naší obraně - 1:2. O výsledku pak rozhodl další pokutový kop, jenž už rozvlnil síť - 1:3.

Sestava
Heimrath - M. Vancl ml. - J. Vancl (60. Mar. Horák), Schoř, Hudeček - Brejša ml., Horák©, Z. Kratochvíl, L. Kratochvíl - Došek, Emmer

Na lavičce

Branka
Z. Kratochvíl

ŽK
Hudeček, Z. Kratochvíl, M. Vancl ml.

Podívej se, jak dnešní utkání promluvilo do statistiky hráčů -->zde.