Sokol Nová Ves - Sokol Cítov 3:0 (3:0)Z novoveského fotbalu

2.kolo - v Nové Vsi dne 28.08.10 od 17:00

Report ze zápasu

Prohru z prvního kola proti nelahozevské PTZ jsme v duelu s Cítovem odčinili tím nejlepším možným způsobem. Nováčka Okresního přeboru jsme z našeho stadionu vyprovodili jasnou výhrou 3:0.

Základ našeho vítězství jsme položili výborným vstupem do zápasu, už hned ve 3. minutě vyražený míč od brankaře po střele z trestného kopu přihrál Martin Kolouch před prázdnou bránu Markovi Fourovi, který nemohl minout - 1:0. Po brance jsme se neuspokojili s rychlým vedením a nadále jsme atakovali svatyni Cítova. A přišli i další góly, Michal Horák nahrál osamocenému Jardovi Emmerovi, jenž po kličce golmanovi uklidil míč do prázdné brány - 2:0. Chvíli na to povedenou střelou do šibenice Michal Horák zvyšoval už na 3:0. Do konce poločasu jsme byli nadále lepším mužstvem, ale šance Jardy Emmera, Zdeňka Kratochvíla nebo Michala Horáka se už neujali. Hosté si připsali jen jednu střelu nad bránu zpoza vápna.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala, my už jsme se zbytečně nehnali do ofenzívy a spíše jsme hlídali slibný náskok. I tak jsme ale měli víc šancí než Cítov, který Dana Hnízdila v brance příliš neohrozil. Čtvrtou branku mohl přidat Marek Four, Michal Horák či Richard Brejša ml., brankaře soupeře ovšem nepřekonali. To nás ale příliš nemrzelo, protože si připsali první body do tabulky za výhru 3:0.

Sestava
Hnízdil - Hemr© - Slavík (46. M. Vancl ml.), Jíša, Kolouch - Brejša ml., Z. Kratochvíl (60. Schoř), Došek, Four - Emmer (55. J. Vancl), Mich. Horák

Na lavičce
Hudeček

Branky
Four, Emmer, Mich. Horák

ŽK
NIKDO!!!

Podívej se, jak dnešní utkání promluvilo do statistiky hráčů -->zde.